URZ1A221MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URZ1A221MDD
JLCPCB Part #
C5112092
Package
Plugin,D6.3xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 10V 155mA@120Hz 2.5mm 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS