URZ1A103MHD
MFR.Part #
URZ1A103MHD
JLCPCB Part #
C1602238
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.955A@10kHz 10000uF 1000hrs@105℃ 10V 18mm 25mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS