URZ0J330MDD
MFR.Part #
URZ0J330MDD
JLCPCB Part #
C1583196
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2mm 33uF 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS