URZ0J102MPD1TD
MFR.Part #
URZ0J102MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584419
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 10mm 425.5mA@10kHz 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS