URZ0J102MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URZ0J102MPD
JLCPCB Part #
C1581386
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 10mm 425.5mA@10kHz 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS