URZ0J101MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URZ0J101MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584257
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 2.5mm 5mm 6.3V 90mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS