URY2V220MHD
MFR.Part #
URY2V220MHD
JLCPCB Part #
C1668289
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 144mA@10kHz 18mm 2000hrs@105℃ 22uF 350V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS