URY2C680MRD
MFR.Part #
URY2C680MRD
JLCPCB Part #
C1589569
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2000hrs@105℃ 20mm 280mA@120Hz 68uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS