URY1J331MHD
MFR.Part #
URY1J331MHD
JLCPCB Part #
C5112083
Package
Plugin,D18xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 14mm 18mm 2000hrs@105℃ 330uF 550mA@120Hz 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS