URY1J221MHD1TO
MFR.Part #
URY1J221MHD1TO
JLCPCB Part #
C1584981
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 400mA@120Hz 5mm 63V ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS