URY1C102MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URY1C102MHD
JLCPCB Part #
C5112080
Package
Plugin,D12.5xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 14mm 16V 2000hrs@105℃ 520mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS