URY0J332MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URY0J332MHD
JLCPCB Part #
C5112078
Package
Plugin,D18xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 14mm 18mm 2000hrs@105℃ 3300uF 6.3V 7.5mm 730mA@120Hz ±20% 插件,D18xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS