URY0J222MHD1TO
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URY0J222MHD1TO
JLCPCB Part #
C5112077
Package
Plugin,D12.5xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 14mm 2000hrs@105℃ 2200uF 580mA@120Hz 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS