URS2G220MHD6TN
MFR.Part #
URS2G220MHD6TN
JLCPCB Part #
C1586847
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 22uF 280mA@120Hz 400V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS