URS2E330MHD6
MFR.Part #
URS2E330MHD6
JLCPCB Part #
C1598328
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 20mm 250V 33uF 350mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS