URS2E101MHD1TN
MFR.Part #
URS2E101MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589155
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 18mm 2000hrs@85℃ 250V 590mA@120Hz 7.5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS