URS2D470MHD6TN
MFR.Part #
URS2D470MHD6TN
JLCPCB Part #
C1597373
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 18mm 2000hrs@85℃ 200V 420mA@120Hz 47uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS