URS2C221MRD
MFR.Part #
URS2C221MRD
JLCPCB Part #
C1600244
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.232A@10kHz 10mm 160V 2000hrs@85℃ 20mm 220uF 25mm ±20% 插件,D20xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS