URS2A221MHD1TN
MFR.Part #
URS2A221MHD1TN
JLCPCB Part #
C1651039
Description
-40℃~+85℃ 100V 16mm 2000hrs@85℃ 220uF 620mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS