URS2A220MPD1TD
MFR.Part #
URS2A220MPD1TD
JLCPCB Part #
C1589662
Description
-40℃~+85℃ 100V 2000hrs@85℃ 22uF 260mA@10kHz 3.5mm 8mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS