URS1V221MPD1TD
MFR.Part #
URS1V221MPD1TD
JLCPCB Part #
C1669272
Package
Plugin,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 340mA@120Hz 35V 5mm ±20% 插件,D10xL10.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS