URS1V221MPD
MFR.Part #
URS1V221MPD
JLCPCB Part #
C1668582
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 340mA@120Hz 35V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS