URS1V101MPD
MFR.Part #
URS1V101MPD
JLCPCB Part #
C1668877
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2000hrs@85℃ 3.5mm 330mA@10kHz 35V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS