URS1J470MPD
MFR.Part #
URS1J470MPD
JLCPCB Part #
C5112055
Package
Plugin,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 170mA@120Hz 2000hrs@85℃ 3.5mm 47uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS