URS1H221MPD1TD
MFR.Part #
URS1H221MPD1TD
JLCPCB Part #
C5112045
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 14mm 2000hrs@85℃ 220uF 420mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS