URS1C332MHD
MFR.Part #
URS1C332MHD
JLCPCB Part #
C1584548
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-40℃~+85℃ 1.679A@10kHz 15mm 16V 18mm 2000hrs@85℃ 3300uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS