URS1C222MHD1TN
MFR.Part #
URS1C222MHD1TN
JLCPCB Part #
C1498068
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.16A@120Hz 16V 16mm 2000hrs@85℃ 2200uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS