URS1A682MHD1TN
MFR.Part #
URS1A682MHD1TN
JLCPCB Part #
C1668428
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.85A@120Hz 10V 18mm 2000hrs@85℃ 6800uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS