URS1A472MHD
MFR.Part #
URS1A472MHD
JLCPCB Part #
C1598448
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-40℃~+85℃ 1.55A@120Hz 10V 15mm 18mm 2000hrs@85℃ 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS