URS1A471MPD
MFR.Part #
URS1A471MPD
JLCPCB Part #
C1590840
Package
Plugin,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 10V 2000hrs@85℃ 3.5mm 360mA@120Hz 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL10.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS