URS1A332MHD
MFR.Part #
URS1A332MHD
JLCPCB Part #
C1596511
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-40℃~+85℃ 1.3A@120Hz 10V 15mm 16mm 2000hrs@85℃ 3300uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS