URS0J332MHD
MFR.Part #
URS0J332MHD
JLCPCB Part #
C1600373
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2A@120Hz 15mm 16mm 2000hrs@85℃ 3300uF 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS