URS0J331MDD1TD
MFR.Part #
URS0J331MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584216
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 250mA@120Hz 330uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS