URS0J330MDD1TA
MFR.Part #
URS0J330MDD1TA
JLCPCB Part #
C1592801
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 110mA@10kHz 2000hrs@85℃ 33uF 5mm 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS