URS0J102MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URS0J102MPD
JLCPCB Part #
C1583864
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 586.5mA@10kHz 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS