UPZW6151MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPZW6151MHD
JLCPCB Part #
C5112038
Package
Plugin,D18xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 150uF 18mm 2000hrs@105℃ 420V 42mm 7.5mm 710mA@120Hz ±20% 插件,D18xL42mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS