UPZ2W820MNY9
MFR.Part #
UPZ2W820MNY9
JLCPCB Part #
C1579925
Package
Plugin,D12.5xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 450V 50mm 5mm 730mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D12.5xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS