UPZ2G820MNY9
MFR.Part #
UPZ2G820MNY9
JLCPCB Part #
C1590273
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm 82uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS