UPZ2G560MND9
MFR.Part #
UPZ2G560MND9
JLCPCB Part #
C1590560
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 400V 520mA@120Hz 56uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS