UPX1E471MHD1TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPX1E471MHD1TN
JLCPCB Part #
C5112008
Package
Plugin,D16xL26.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.008A@120Hz 16mm 20000hrs@105℃ 25V 26.5mm 470uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS