UPX1C471MHD
MFR.Part #
UPX1C471MHD
JLCPCB Part #
C5112001
Package
Plugin,D12.5xL21.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 16V 20000hrs@105℃ 21.5mm 470uF 5mm 756mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS