UPX1A332MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPX1A332MHD
JLCPCB Part #
C5111989
Package
Plugin,D18xL37mm
Description
-55℃~+105℃ 1.512A@120Hz 10V 18mm 20000hrs@105℃ 3300uF 37mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL37mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS