UPW2W330MRD6
MFR.Part #
UPW2W330MRD6
JLCPCB Part #
C1590806
Package
Plugin,D20xL31mm
Description
20mm 31mm 33uF 450V ±20% 插件,D20xL31mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS