UPW2W220MHD
MFR.Part #
UPW2W220MHD
JLCPCB Part #
C445286
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
16mm 22uF 31.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS