UPW2W010MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW2W010MPD1TD
JLCPCB Part #
C1581333
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12.5mm 18mA@120Hz 1uF 450V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS