UPW2G470MHD
MFR.Part #
UPW2G470MHD
JLCPCB Part #
C1581859
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 170mA@120Hz 18mm 35.5mm 400V 47uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS