UPW2D010MED1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW2D010MED1TD
JLCPCB Part #
C1584179
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 1uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 200V 27.2mA@10kHz 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS