UPW2C330MHD
MFR.Part #
UPW2C330MHD
JLCPCB Part #
C445293
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 20mm 33uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS