UPW2A820MPD1TD
MFR.Part #
UPW2A820MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111963
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 10mm 25mm 351mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 82uF ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS