UPW2A6R8MDD1TD
MFR.Part #
UPW2A6R8MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584381
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 28.5mA@120Hz 3.5Ω 5mm 6.8uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS